Zahradní traktory Karsit, zahradní sekací traktory

Nemáte u domu malou zahrádku ale pořádnou zahradu, o kterou je nutné se kvalitně postarat? Pak se vám rozhodně budou hodit naši motoroví pomocníci. Naše firma ZAHRADA-DÍLNA-STROJE s.r.o.vám nabízí velice výkonné zahradní traktory Karsit a další zahradní sekací traktory od kvalitních výrobců pro použití na domácích zahradních plochách i zahradní sekací traktory pro profesionální celoroční využití. Jedná se o profesionální stroje z řady komunální a zahradní techniky. Najdete u nás zahradní traktory Karsit i zahradní sekací traktory Piraňa nebo Bulldog. 

Zahradní traktory Karsit

Zahradní traktory Karsit především svým pohodlím při péči o váš trávník. Na rozdíl od sekaček vám zahradní traktory Karsit nabídnou rychlejší a kvalitnější sečení díky svému širšímu záběru a plovoucímu žacímu ústrojí. Zahradní traktory Karsit vám zcela jistě poslouží ke kvalitní údržbě a úpravě vašeho trávníku.

zahradni traktor w2979 ZAHRADNÍ TRAKTOR OCELOT SEKACÍ TRAKTOR COMFORT 
ZAHRADNÍ TRAKTOR RIVIÉRA ZAHRADNÍ TRAKTOR OCELOT  SEKACÍ TRAKTOR COMFORT 
SEKACÍ TRAKTOR BULLDOG SEKACÍ TRAKTOR PIRAŇA   
SEKACÍ TRAKTOR BULLDOG SEKACÍ TRAKTOR PIRAŇA   

Zahradní sekací traktory

Máte u domu pořádnou zahradu, která potřebuje kvalitní údržbě a rychlou úpravu? Neváhejte a kontaktuje nás. Nabízíme zahradní sekací traktory za zajímavé ceny. Pokud si nejste jistí, jaký zahradní sekací traktor je pro vás vhodný, kontaktujte naše vyškolené pracovníky. Snahou naší firmy je maximálně uspokojit každého zákazníka a proto se u nás setkáte pouze s profesionálním přístupem, kvalitními službami a seriózností. Na zahradní sekací traktory a další nabízený sortiment se vztahuje pozáruční servis.

Vzhledem ke spolupráci s bankami je možné také nákup na splátky.Více z této kategorie: Komunální traktory Ventrac »