Traktory - LS Tractor, traktory na prodej

Hledáte komunální traktory za příznivý poměr ceny a výkonu, které vynikají snadnou obsluhou, dostatečným výkonem a množstvím rychlostí pro pohodlnou práci. Nabízíme Traktory - LS Tractor za velmi zajímavou cenu.

Traktory - LS Tractor

Traktory - LS Tractor vyrábí korejská firma LS Mtron, která spadá do skupiny firem sdružených ve skupině LG, která je mezi spotřebitelskou veřejností známa zejména jako gigant v produkci elektrospotřebičů a elektroniky a vznikla oddělením nejprve obecně průmyslovo-strojírenské divize LS Cable, od roku 2008 pak působící jako samostatný subjekt pod současným názvem LS Mtron. Traktory - LS Tractor jsou obratné stroje komunální techniky, které splňují veškeré nároky jak na výkon, tak na komfort obsluhy. Traktory - LS Tractor se uplatní především v komunálním sektoru, u sadařů, vinařů i malých hospodářů.

ŘADA XR  ŘADA R  ŘADA PLUS 
ŘADA XR ŘADA R  ŘADA PLUS 
ŘADA RI  ls rada j 400x400  ŘADA MT1 
ŘADA RI  ŘADA J  ŘADA MT1 
ŘADA XU    
ŘADA XU    

Traktory na prodej

Komunální traktory na prodej od naší firmy se vyznačují především snadnou obsluhou a údržbou. Nabízí maximum pohodlí při práci a snadnou dostupnost všech ovládacích prvků. Hledáte komunální traktory na prodej za příznivý poměr ceny a výkonu, pak nás kontaktujte!

Více z této kategorie: « Komunální traktory Ventrac